שירות הדגל

החברה חרטה על דיגלה את נושא מתן השרות האישי והמקצועי.
אנשי החברה בעלי ניסיון רב שנים בתחומי האחזקה והטכנולוגיה המתקדמת,
הימצאותנו המתמידה בשטח והקשר הקרוב בין נציגי החברה ללקוחות מאפשר
מתן יחס אישי נכון ומהיר לכל בעיה.
קרא עוד

שירות הדגל


שיר ניהול מבנים בע"מ חרטה על דיגלה את נושא מתן השירות האישי והמקצועי ושואפת למובילות, מצוינות וסטנדרטים גבוהים ללא פשרות. "שירות הדגל" איננה רק סיסמה. בראש מעייננו עומדים תמיד השירות והיחס האישי שאנו מעניקים ובאיכויות הגבוהות ביותר.
הנהלה מנוסה, קשובה ואכפתית במערכת יחסים אינטגראלית ובלתי נפרדת מן המערכת התפעולית והכלכלית עומדת לרשות הלקוח ומביאה עמה את הניסיון העשיר, קשריה ויכולותיה.

כחברת ניהול מתקדמת אנו פתוחים תמיד לבקשות ולרצונות של הדיירים ולניסיונות בלתי פוסקים להשתמש ביכולות החברה כדי להיטיב את תנאי הלקוחות. כל פרויקט שונה ממשנהו, החל ממערכות המבנה ועד לאופי הדיירים, לכן אנו מתאימים לכל פרויקט מתודולוגיית ניהול ייחודית ומציעים מעטפת שירותים מותאמת ורחבה. המבנים השונים אשר תחת הניהול והתחזוקה של החברה ,שומרים על ערכם ומניבים לבעליהם תשואה לאורך זמן.

אחזקה חזויה ונבונה של ציוד ומערכות באה לידי ביטוי בשימור באנרגיה, צמצום תקלות, הקטנת השבתות ובסופו של דבר בחסכון כספי עצום. השקעה בציוד ובבדיקות מחזירה את עצמה ברוב המקרים באופן מידי.

אנו מאמינים שנמשיך בדרך זו שהתווינו, דרך של עשייה ומקצוענות ללא פשרות. מבטיחים ללקוח טיפול מסור וקפדני בכל עת ולכל צורך, קידום תהליכים ומתן פתרונות יעילים לבעיות שונות בתחום אחזקת המבנה. הנהלת החברה ועובדיה מחויבים לשמר ולשפר באופן מתמיד את האיכות - איכות השירות והבטיחות בעבודה.
שירות הדגל