ההון האנושי

מבנים טכנולוגיים קובעים אמות מידה מקצועיות גבוהות.
אנשי החברה בעלי ניסיון רב שנים בתחומי האחזקה והטכנולוגיה המתקדמת
אנו מקפידים על תקפות רישיונות, הכשרה, לימוד והשתלמויות בכדי לספק את
השירות המקצועי והאיכותי ללקוחותינו.
קרא עוד

אחזקת מערכות מתקדמות


ניהול מגורי יוקרה מצריך ידע וניסיון ברמות הגבוהות ביותר של הניהול והתחזוקה. בעתיד הלא רחוק, ילכו וירבו בנופי הארץ מגדלים וגורדי שחקים אשר יחייבו את מעורבותן וניהולן של חברות ניהול מקצועיות. שיר ניהול מבנים בע"מ מבינה את היקף השטחים הציבוריים ומורכבות המערכות המצריכים תכנון וביצוע פעולות אחזקה המותאמות במיוחד לאופי המבנה וסוג האוכלוסייה.


גילוי וכיבוי אש כריזה ובקרת מבנה משאבות
גילוי וכיבוי אש כריזה ובקרת מבנה משאבות
ברבי קומות מותקנות מערכות משולבות של גילוי וכיבוי אש. מערכות הגילוי מתריעות בעת שריפה ומפעילות את מערכות הכיבוי באופן אוטומטי במקום ובזמן הנכון. טיפול משמר במערכות אלו בהקפדה על הוראות יצרן של מבטיח תוצאות טובות בזמן אמת. עובדי החברה מקפידים על טיפול וביקורת מתמדת של מערכות הגילוי והכיבוי כל אחת בנפרד ובעיקר על השילוב ביניהם. מערכת בקרת מבנה הינה מערכת חכמה השולטת על כל המערכות בבניין לרבות התאורה. אחזקת המערכת באופן נכון מיעלת את פעילות הבית וחוסכת כסף רב לדיירים. אנשי האחזקה של החברה מיומנים בתפעול נכון של מערכות בקרת המבנה. מערכת כריזה היא הקשר בעתות חרום בין כוחות ההצלה לדיירים במסגרת הטיפולים השגרתיים אנו דואגים תמיד על תקינות המערכת והבטחת פעילותה בעת הצורך. אספקת המים במגדלים דורשת היערכות מיוחדת, שילוב של מאגרי מים במרתף ובגג הבית ומערכת משולבת של משאבות המספקות הזנת לדירות. מערכות אלו דורשות אחזקה שוטפת על בסיס יומי. חברת שיר מחזיקה בעלי מקצוע מיומנים בתחום המים הדואגים לבצע פעילות של תחזוקה מונעת ולהבטיח אספקה סדירה של נוזל החיים לכל דירה ודייר.


מחולל חשמל (גנראטור) טלוויזיה במעגל סגור תחזוקת חדרים טכניים
(מחולל חשמל) גנראטור טלוויזיה במעגל סגור תחזוקת חדרים טכניים
הגנראטור הינו הלב הפועם של הבניין בעת חרום. בזמן הפסקת חשמל משמש הגנראטור להפעלת המערכות הציבוריות לרבות מעליות, תאורה, משאבות מים ומערכות מתח נמוך. תפקודו התקין מאפשר המשך תפקוד הבית. עובדי החברה מיומנים ומוכשרים בביצוע תחזוקה וטיפול שוטף בגנראטור. חברת שיר מקיימת קשרי עבודה עם כל חברות הגנראטורים הגדולות והמורשות בארץ על מנת לספק את השירות האיכותי והגבוה ביותר שניתן. מערכות הטלוויזיה במעגל סגור הינם חלק מהתפיסה הביטחונית במתחמי דיור גדולים. מערכות אלו משמשות כגורם מרתיע בפעילות עוינת של עבירות רכוש. פעמים רבות עזרו מערכות אלו לדיירים ולכוחות הביטחון בתפיסת עבריינים. חברת שיר מסייעת לבניינים בהקמת רשת אבטחה יעילה, גלויה ונסתרת בהתאם לצרכים ולנדרש ומתחזקת את המערכות. בשגרת היום לא תראו אותם לא תשמעו אותם ומרבית הדיירים בבניין לא יבקרו בהם מעולם, הם מצויים בחדרים סגורים במרתפים ובגג והם אלו שנותנים את החיים בבניין, אלו כמובן החדרים הטכניים, חשמל, משאבות, בריכות, מערכות אוורור ומערכות חרום שונות. חשיבותם עליונה והיותם נסתרים מחייבת אותנו ביתר ערנות בכל הקשור לטיפול ולאחזקת מערכות וחדרים אלו. חברתנו דואגת לטיפול טיפוח ושימור המערכות והחדרים הטכניים על פי תכנית עבודה קפדנית ומסודרת תוך הכשרת העובדים לטיפול מקצועי ומיומן למערכות ולחדרים אלו.