התאמה ויחס אישי

יחס אישי וסל שירותים מותאמים עבור כל לקוח ומבנה.
חברת שיר ניהול מבנים מציעה מגוון שירותים בתחומי ניהול, אחזקה, שמירה וכד‘
אנו מייעצים ומתאימים באופן אישי את השירותים לכל מבנה ולקוח בהתאם לדרישות,
לצורך בשטח וכמובן גם למסגרת התקציב המוגדר.
קרא עוד

ספקי השירות


דגש מיוחד מושם על שמירת העיצוב הוויזואלי והאסתטי בשטחים הציבוריים ואיכות השירותים כגון אב בית, קבלה ועוד. מבנים שדייריהם ונציגותם מתנהלים עמנו בשיתוף פעולה ושואפים לרמת שירות גבוהה, שהבניין יישמר, שחזותו תהיה מסבירת פנים, נעימה ומזמינה, סביבתו נקייה ומטופחת ורמת התחזוקה בו רציפה ונעשית ברמה גבוהה ייהנו מעולם חדש של יתרונות בתחום הניהול והאחזקה. מהנהלה מנוסה, קשובה ואכפתית, ממערך שירותים מקיף 24 שעות ביממה, מבקרה ופיקוח יעילים ואפקטיביים, מאחריות מקיפה והכי חשוב מצוות איכותי הכולל עובדים מסורים מיומנים ואיכותיים.

עם קבלת הבניין מבצעת החברה סיור יסודי בבניין לבדיקת מערכות הבניין ומצב הבניין. לאחר מכן מתבצעת בניית תכנית תחזוקה שנתית הכוללת בין השאר טיפולים שוטפים, מונעים ותקופתיים במערכות הבניין. כמו כן נבדקים כל ההתקשרויות מול הספקים השונים של הבניין. בכפוף להוראות היצרן ועל פי התקן. יצירת סטנדרטים של ניקיון יסודי על בסיס קבוע.

את עבודות האחזקה מבצעת חברת שיר ניהול מבנים באמצעות אנשי אחזקה של החברה או לפי הצורך באמצעות ספקי חוץ - מיטב המהנדסים, היועצים וספקי שרות בתחומים השונים: מעליות, מערכות גילוי וכיבוי אש, מערכות קירור מרכזיות, בקרת מבנה, שמירה וכד'. כל החברות המספקות שרות לחברת שיר נבחרות בקפידה רבה, כולן בעלות הסמכה ואישורים מקצועיים ממשרד העבודה.
ספקי השירות