שירות הדגל

החברה חרטה על דיגלה את נושא מתן השרות האישי והמקצועי.
אנשי החברה בעלי ניסיון רב שנים בתחומי האחזקה והטכנולוגיה המתקדמת,
הימצאותנו המתמידה בשטח והקשר הקרוב בין נציגי החברה ללקוחות מאפשר
מתן יחס אישי נכון ומהיר לכל בעיה.
קרא עוד

ההון האנושי


ניהול מגורי יוקרה מצריך ידע וניסיון ברמות הגבוהות ביותר של הניהול והתחזוקה. בעתיד הלא רחוק, ילכו וירבו בנופי הארץ מגדלים וגורדי שחקים אשר יחייבו את מעורבותן וניהולן של חברות ניהול מקצועיות. היקף השטחים הציבוריים ומורכבות המערכות, כגון בריכת שחייה, סאונה, ג'קוזי וחדר כושר מצריכים תכנון וביצוע פעולות אחזקה המותאמות במיוחד לאופי המבנה וסוג האוכלוסייה.

הטיפול האישי והמקצועי של צוות שיר ניהול מבנים בע"מ מתבטא בשביעות רצון של הדיירים, באחוזי אכלוס גבוהים ומעל לכל - בשקט הנפשי של בעלי המבנה, שיודעים כי יש על מי לסמוך. לכל לקוח מוגדר הסכם שירות המותאם לצרכיו הייחודיים. התאמת השירות מתבצעת תוך התחשבות בצרכים האובייקטיביים וכן בהעדפות האישיות של נציגי הלקוחות.

לחברה ניסיון רב בביצוע העבודות והשימוש בחומרים השונים בהתאם לנדרש, עמידה בזמנים תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים. צוותי העבודה ותיקים, מיומנים ומקצועיים אשר נתונים להכוונה ובקרה מתמדת ונהנים מהדרכה והשתלמויות תקופתיות להרחבת והטמעת הידע המקצועי וערכי השירות בחברה. אנשי מקצוע שעובדים בהתאם לחוק והתקנות בתחומם.

אנו מאמינים שמגיע לכם יותר ולכן בנוסף להקפדה על האיכויות האישיות והמקצועיות של הצוות שלנו אנו גם מקפידים על ערכים נוספים של ייצוגיות ומכובדות. אתם מוזמנים להרכיב באופן אישי עם היועץ שלנו חבילת שרות המותאמת בדיוק לצורכיכם ולאיכות החיים המבוקשת במבנה שלכם.
ההון האנושי